Kadıköy Mezuniyet Organizasyon

Kadıköy Mezuniyet Organizasyon

Kadıköy Lise Mezuniyet Töreni

Kadıköy lise  Mezuniyet Töreni Organizasyon’larınızda siz değerli İdareci, Öğretmen, Veli ve Öğrencilerimizle birlikte bu özel gününüzü unutulmaz kılmak ve uzun yıllar sizinle birlikte anılacak görkemli ve kusursuz bir Mezuniyet Organizasyonu için 2000 yılından bugüne  Profesyonel kadromuz, sürekli yenilenen ekipmanlarımızı kullanarak ve “Daha İleriye, En İyiye” Sloganımız ile bu özel son gecenizde yalnız bırakmıyor; Mezuniyetinizin Projelendirilmesinden, Masa ve Sandelye Kiralamasına, Davetiye Mezuniyet Belgesi tasarımına,Özel Sahne, Ses ve Işık Sistemleri ile Catering hizmetine varana kadar A-Z ye tüm hizmeti tek bir çatı altında kaliteli ve uygun bütçeli şekilde sunuyoruz.”

Kadıköy Lise Mezuniyet Töreni  Organizasyon Rezervasyonlarınızda web sitemiz ana sayfa üzerindeki İndirimli Mezuniyet Paket Fiyatlarımızı inceleyebilir fiyat tekllf talepleriniz için İLETİŞİM Sayfamızda bulunan Bizimle İletişime geçin bölümünden form doldurabilir; 0216 414 44 11 Numaralı Telefon numaralı hattımızdan direkt ulaşabilir veya web sitemiz  ANASAYFA’da bulunan web whatsapp destek hattımızdan online 7/24 sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Kadıköy Üniversite Mezuniyet Töreni

Kadıköy Üniversite Mezuniyet töreni organizasyonlarınızda ihtiyaç duydugunuz tüm ekipman ve malzemeleri 2000 yılından bugüne Profesyonel kadromuz ve sürekli yenilenen ekipmanlarımızı kullanarak Tören alanına girdiğiniz andan itibaren farklılığı hissedeceginiz, Üniversiteye başladığınız o ilk günün heyecanı gibi bugünkü Eğitim hayatınızdaki önemli dönüm noktalarından biri olan üniversite eğitiminizi başarıyla tamamladınız son günün heyecanı “Üniversite Mezuniyet töreni” hatırınızda unutulmaz kılarak bu mezuniyet heyecanı hayatınızın sonuna kadar siz ve aileniz kadar hocalarınızı  da onurlandıracaktır. 

Bu özel son gecenizde sizleri yalnız bırakmıyor; Mezuniyetinizin Projelendirilmesinden, Masa ve Sandelye Kiralamasına, Davetiye Mezuniyet Belgesi tasarımına,Özel Sahne, Ses ve Işık Sistemleri ile Catering hizmetine varana kadar A-Z ye tüm hizmeti tek bir çatı altında kaliteli ve uygun bütçeli şekilde sunuyoruz.”

Kadıköy Üniversite Mezuniyet Töreni  Organizasyon Rezervasyonlarınızda web sitemiz ana sayfa üzerindeki İndirimli Mezuniyet Paket Fiyatlarımızı inceleyebilir fiyat tekllf talepleriniz için İLETİŞİM Sayfamızda bulunan Bizimle İletişime geçin bölümünden form doldurabilir; 0216 414 44 11 Numaralı Telefon numaralı hattımızdan direkt ulaşabilir veya web sitemiz  ANASAYFA’da bulunan web whatsapp destek hattımızdan online 7/24 sorularınıza yanıt alabilirsiniz

Kadıköy Anaokulu Mezuniyet Töreni

Kadıköy Anaokul Mezuniyet töreni ve yılsonu etkinlik gösterilerine ilişkin okul konferans salonunda veya okul bahçesinde düzenlediğimiz organizasyonlarda  gereksiminiz olan tüm ekipman ve süslemeleri yapıyor tecrübeli animatörlerimiz eşliğinde şişme oyun parkları ile panayır yiyecek standları kuruyor minik yavrularımıza anne babaları, ögretmenleri ile birlikte şölen havasında unutumayacakları bir anaokul mezuniyet gecesi düzenliyoruz.

Anaokul Mezuniyet Töreni  Organizasyon Rezervasyonlarınızda web sitemiz ana sayfa üzerindeki İndirimli Mezuniyet Paket Fiyatlarımızı inceleyebilir fiyat tekllf talepleriniz için İLETİŞİM Sayfamızda bulunan Bizimle İletişime geçin bölümünden form doldurabilir; 0216 414 44 11 Numaralı Telefon numaralı hattımızdan direkt ulaşabilir veya web sitemiz  ANASAYFA’da bulunan web whatsapp destek hattımızdan online 7/24 sorularınıza yanıt alabilirsiniz

Kadıköy Mezuniyet Baloları

Kadıköy Mezuniyet baloları öğrencilerin yıllar geçse de hatırlayacağı anlardır. Bu sebeple fotoğraf ve video çekimin profesyonelliği çok önemlidir. Son teknoloji ekipmanlarımız ile öğrencilerin bu önemli gününü ölümsüz kılmaya hazırız. Deneyimli ekibimiz ışıklandırmanın da yardımıyla bu kayda değer etkinlikte muhteşem fotoğraflarınızı çekecek. Video kaydınızı istediğiniz zaman izleyip o güne geri dönebilecek, geçmişi hatırlayabileceksiniz.

Kadıköy Mezuniyet Kep Töreni

Kadıköy Mezuniyet kep töreni ciddi bir etkinliktir ve olayı ciddiye alan işinde uzman kurumsal bir organizasyon firması profesyonel bir ekip tarafından organize edilmelidir. Aylar öncesinden hazırlığı başlayan mezuniyet kep töreni etkinliklerinde yaşanan en ufak koordinasyon ve malzeme eksikliği telafisi mümkün olmayan sonuçlar doğurabilecegi gibi özlemle o anı yaşamayı arzu eden ögrenci ve katılımcıların moralini bozabilir. Bu tarz durumların yaşanmaması için her zaman karşınızda muhatap bulabileceginiz Vergi Dairesi, Ticaret Odası, Sosyal Güvenlik Kurumu kaydı bulunan kurumsal bir firma ile  Mezuniyet Sözleşmesi yaparak çalışmanızı öneriyoruz. 

Şirketimiz 2000 yılından bügüne organizasyon sektöründe faaliyet göstermekte olup,  İstanbul Davet Organizasyon Tüm Resmi Kurum ve Kuruluşlara  kayıtlı olmakla birlikte ISO 9001 : 2008 Hizmet Kalite Yönetimi-Müşteri Memnuniyeti belgesinede sahiptir. Bizim bu özel gecenizde Yenilikçi, girişimci en önemlisi de takım çalışması ruhu olduğu bilinci ile Planlı ve müşteri odaklı olmak gibi kalite standartlarımız var. Bunu önemsiyoruz çünkü kalitenin olmadığı yerde kusursuz organizasyon olmuyor.

Biz İstanbul Davet Organizasyon olarak kalite çıtasını her düzenlediğimiz mezuniyet töreninde yaratıcı fikirlerimiz kusursuz planlama yeteneğimiz ve sürekli yenilenen profesyonel ekipman ve malzemelerimizi kullanarak daha da yükseltmeyi hedefliyoruz.  Bizi ziyaret etmeniz durumunda keyifle kahvelerimizi yudumlarken zihninizde tasarladığınız mezuniyet organizasyonun çok daha fazlasını size sunduğumuzu göreceksiniz.

Kadıköy Mezuniyet Organizasyon

Kadıköy Mezuniyet töreni  Organizasyonu sadece öğrencilerin değil aynı zamanda eğitim kurumlarının imzası niteliğindedir. İyi organize edilmiş bir mezuniyet balosu eğitim kurumunun kalitesi konusunda çok şey anlatır. Öğrencilerinize verdiğiniz değeri onlar için hazırladığınız gecenin sorunsuz ve unutulmaz geçmesiyle gösterebilirsiniz. Okulunuzdan mezun olan değerli öğrencilerin ileriki hayatlarında sizi minnetle anmasında mezuniyet gecesinin etkisi büyüktür. Öğrencilerinize ve konuklarınıza unutulmaz bir tören yaşatmanız için her adımda sizlerleyiz.

Zaten yorucu geçen bir eğitim öğretim döneminin ardından öğretmen ve idari eğitimcilerimize mezuniyet töreni stresi yaşatmak istemeyiz. Biz de bu sebeple sürecin sizin için tamamen sorunsuz geçmesi için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Artık mezuniyet baloları sizin için bir stres ve endişe kaynağı olmaktan çıkacak. Sadece oturup eğlenmenize bakacağınız bir tören için bize ulaşabilirsiniz. A’dan Z’ye bütün ihtiyaçlarınızda uygun fiyatlarımızla size yardımcı olmaya hazırız.