Mezuniyet Töreni Organizasyon Hizmetlerimiz

       Mezuniyet Töreni Organizasyon’larınızda siz değerli İdareci, Öğretmen, Veli ve Öğrencilerimizle birlikte bu özel gününüzü unutulmaz kılmak ve uzun yıllar sizinle birlikte anılacak  görkemli ve kusursuz bir Mezuniyet Organizasyonu için Profesyonel kadromuz, sürekli yenilenen ekipmanlarımızı kullanarak ve “Daha İleriye, En İyiye” Sloganımız ile bu özel son gecenizde yalnız bırakmıyor; Mezuniyetinizin Projelendirilmesinden, Davetiye tasarımına Özel Sahne, Ses ve Işık Sistemleri ile Catering hizmetine varana kadar A-Z ye tüm hizmeti tek bir çatı altında  kaliteli ve uygun bütçeli şekilde sunuyoruz.

Aşağıda sunulan hizmetlerimizden ihtiyaçlarınıza uygun olanları seçebilir, Kampanyalı Mezuniyet paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Unutulmaz uzun yıllar sizinle birlikte anılacak bir mezuniyet organizasyonu için bizimle iletişime geçiniz!

Mezuniyet organizasyon (6)

LÜKS AHŞAP NAPOLYON SANDELYE KİRALAMA

       Mezuniyet töreni organizasyonlarınızda lüks ahşap Napolyon  sandelyeleri kadife Minderi ile birlikte (Siyah – Beyaz – Altın – Gümüş)  istediğiniz renkte mezuniyet tören alanına kurulumunu yapmaktayız.

     Sandelye Kiralama hizmetimiz yanında Yuvarlak, Dikdörgen Masalar ile Kokteyl Masası Kiralama ve Örtü Çiçek Dekor hizmetimizde mevcuttur.

mezuniyet toreni sahne

PROFESYONEL SAHNE -PODYUM TRİBÜN KURULUMU

Profesyonel Podyum Sahnemiz 2X1 Mt Ebatlarında üzeri playwood kaplı ve alüminyum çerçeve ve  kilitli ayaklardan oluşmaktadır. İstenilen ebatta yan yana birleştirme yapılarak kurulum yapılır. Farklı büyüklükte alüminyum ayaklar sayesinde Portatif Tribün veya Mezuniyet Sahnesi olarak Merdivenli Halı Kaplı ve Ön Kısmına Mezuniyetimize Hoş geldiniz Pankartı Monte edilerek kurulumu yapılmaktadır. 

Bütçenize Uygun olarak truss sistemleri ile üzeri kapalı olarak kurulum gerçekleştiriyoruz.

mezuniyet-isik-truss

ALİMUNYUM TRUSS SES -IŞIK SİSTEMİ KURULUMU

Ses, Işık ve Görüntü Sistemlerinin istenilen yükseklikte asılarak kullanımı için gerekli olan modüller konstrüksiyon yapı sistemleridir. 2 veya 4 Ayak Truss Sistemlerimiz güçlendirilmiş alüminyum alaşımlıdır.

Mezuniyet Töreni Organizasyonlarınızda Sahne Önü veya Yanlarına istenilen ebat ve ölçüde bütçenize uygun kurulum gerçekleştiriyoruz.

mezuniyet-balon-susleme

OKUL VE TÖREN ALANI BALON BAYRAK VE TELA SÜSLEME

Mezuniyet tören alanı, Okul giriş kapı ve çevreyi Okulunuz kurumsal renklerinde zincir balon, papatya balonlar ile Kurumsal kimliğinize uygun reklerde renkli tela ve üçgen bayraklarla süslüyoruz. 

Kep Atma Töreni Esnasında Gökyüzüne Uçan (Helyum) Balon hizmetimiz mevcuttur

lisemezuniyettoreni046

ÇİÇEKLİ TAĞ YÜRÜYÜŞ YOLU KIRMIZI HALI

Mezun Öğrenci ve Öğretmenlerimizin okul çıkışından itibaren Veliler ve protokol önünden sahneye çıkışına kadar kırmızı halı, full çiçekli Tağ ve 5 adet sağ 5 adet sol kenar kısımlara  yüksek vazo, stun veya  ferforje çiçekler ile süslüyor, Okuldan Tören alanına ve Sahneye çıkışlarını her sınıfa özel ögrencilerimizin seçtiği müziklerle Geçiş Seremonisi ve Sahneye çıkışlarını unutulmaz kılıyoruz.

konfeti-makinasi-4

PROFESYONEL STADYUM TİPİ GAZLI KONFETİ MAKİNASI

Mezun olan öğrenciler artık hayatlarının önemli bir dönemini tamamlıyor… Mezun olduktan sonra yepyeni bir dönem ile zorlu bir sürece ilk adımlarını atıyorlar, beklenen an geldi keplerini havaya atmaları esnasında muhteşem bir görsel şölen ile o anı unutulmaz kılıyor. Gelecek yaşamlarında başarılar diliyoruz…

lisemezuniyettoreni063

KOKTEYL YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

Mezuniyet töreni organizasyon başlangıcından 1 saat öncesinde Okul bahçesinde soft içecek barı, Kokteyl masası kurulumu ve yiyecek içecek  İkram hizmeti ile mezuniyet töreni bitiminde kendi mutfağımızda üretimini gerçekleştirdiğimiz bütçenize uygun alternatifli soguk sandeviç yiyecek içecek ikramı veya Set Menü yemek hizmetimizde mevcuttur.

led ekran

LED EKRAN KURULUMU

Podyum üzerine veya Sahne arkası truss üzerine istenilen yükseklik ve ebatta yüksek çözünürlükte led ekran kurulumu yapıyor, Törenin başlangıcından bitimine kadar tüm Slayt ve sunumlar ile Mezuniyet töreni Jimmy ve Aktüel kamera çekimlerini led ekrana aktarıyoruz.

Tüm gün Jimy Jip ve Aktüel kamera ile Drone Kamera Mezuniyet organizasyon çekimlerinin montajını yaparak DVD veya USB Flash bellekte teslim ediyoruz.

jimyjip

FOTOGRAF – KAMERA – JİMMY JİP KAMERA HİZMETLERİ

Mezuniyet Töreni başlangıcından bitimine kadar tüm gün boyunca işinde uzman profesyonel kadromuz ve sürekli yenilenen son teknoloji ekipmanlarımız ile  Fotoğraf, Aktüel Kamera,  Jimmy Jip Kamera çekimi hizmeti veriyor  bu son gecenizde arkaşlarınız ögretmenleriniz, velilerinizle birlikte mezuniyet gecenizin unutulmaz anlarını kayıt altına alıyoruz. 

Tüm çekimleri montajlayıp DVD veya USB Flash bellek olarak veriyoruz.

maxresdefault (1)

DRONE HAVADAN ÇEKİM

Yetkili Makamlardan İzin alınmak kaydıyla alanında uzman SHGM Drone Pilot Sertifikalı Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile Mezuniyet Törenini 4K UHD Kalitesinde havadan çekimini yapıyoruz.

Mezuniyet Gecenizde yapılan tüm çekimlerin montajlayıp DVD veya USB Flash bellek olarak teslim ediyoruz.

 

DAVETİYE – MEZUNİYET BELGESİ – PLAKET- KOKART – ÇİÇEK BUKETİ

Kokart, Mezuniyet Davetiyesi ve Mezuniyet Belgeleri basımı ile Kurdelenmesi ve Kutulanması yanısıra Plaketlerin hazırlanması, Okul Birincisi Yaş Kütük İsimliği hazırlanması ve Protokol, Katılımcı ve Öğretmenlerimize günün anısına verilecek çiçek buketlerini özenle hazırlıyoruz.

KEP CÜBBE KİRALAMA SATIŞ

istediğiniz Renk ve Modelde Okulunuz kurumsal Renklerine uygun logosu işli Keb ve cübbe üretim imalatımız ile her yaşa uygun İlkokul, Ortaokul, Lise, ve Üniversite ögrencilerimize yönelik Keb ve Cübbe kiralama hizmetimiz mevcuttur.

Kiralık ürünlerin hepsi temizlenmiş , ütülenmiş ve öğrencilerin giymesine uygun askılı şekilde organizasyon günü size teslim edilecek olup aynı gün sayımı yapıldıktan sonra iade alınacaktır. Eksik ürünler ürün bedeli üzerinden fatura edilir.

dj-parti-organizasyon-reklamlari

DJ MÜZİK VE PARTY

Profesyonel Dj ekibimiz ve Profesyonel Dj ekipmanları ile Mezuniyet töreni Giriş-Çıkış, Sahne sunum müzikleri gibi tüm tören akışını koordine ediyor Mezuniyet töreni bitiminde yerli ve yabancı güncel pop müzikler, Oyun Havaları, 80 ve 90 lar, ile yabancı Disco müzikler ile öğretmen ve öğrencilerimize unutamayacakları bir gece yaşatıyoruz.

Mezuniyet Töreni ve balosu  için profesyonel dj lerimizle tanışın. Size Sadece Parti’nin Tadını çıkartmak Kalsın! 

sanatci-temini6

ORKESTRA SANATÇI TEMİNİ

Mezuniyet Töreni Organizasyonlarınızda uzun yıllar birlikte çalıştığımız Türkçe ve yabancı pop orkestraları, Latin Müzik grupları, Çigan Orkestrası, Klasik Müzik Grupları, Trio Grubu, Bando Orkestrası, Mehteran Grubu, Halk Oyunları ve Folklor Gruplarını temin ediyoruz. 

Bütçenize uygun alternatifli orkestaralarımız ile mezuniyet gecenizde doyasıya eğleneceginiz bir konsere dönüştürüyoruz.